Imprezy Online

Online Party

Rok 2020 odwrócił świat branży eventowej do góry nogami.

Dziś nowoczesne formy kontaktu stały się bezpieczną alternatywą dla spotkań osobistych.

Wychodząc na przeciw  potrzebie utrzymywania kontaktów i integracji zespołów, organizacji, partnerów biznesowych, proponujemy bezpieczne spotkania on-line. Wirtualne eventy, spotkania integracyjne, szkolenia on-line- a wszystko to dostępne dla każdego bez wychodzenia z domu.

Przenoszenie wydarzeń do Internetu stało się faktem, uczestnicy mogą brać w nich udział z każdego miejsca na świecie za pomocą telefonu, komputera czy tabletu z dostępem do sieci.

Nasz zespół prawdziwych profesjonalistów, pasjonatów z Agencji Kreatywnej 312, Bank Clubu oraz grupy TSE,  przygotował projekt eventu on-line który dopasujemy do wymagań każdego klienta.

Innowacyjne autorskie rozwiązanie w sektorze spotkań

Pragniemy przedstawić możliwość zapewnienia Pracownikom i Partnerom Państwa Firmy bezpieczną w okresie epidemicznym formę rozrywki w wyjątkowym formacie, który daje możliwość połączenia wydarzenia kulturalnego z edukacją i imprezą integracyjną. Proponujemy możliwość bezpiecznego połączenia z zaproszonymi osobami.

Zapewniamy możliwość przedstawienia prezentacji on-line np. podsumowanie zrealizowanych celów, podsumowanie okresu czy przedstawienie oraz nagrodzenie osób ze szczególnymi wynikami.

W ramach wyjątkowego projektu zapewniamy:

 • 4 godzinne wydarzenie zbudowane z dowolnie wybranych modułów
 • realizację w jakości formatu wydarzenia telewizyjnego (najwyższej jakości ekrany diodowe, dedykowane wizualizacje, profesjonalną transmisję z kilku kamer)
 • dedykowaną platformę do realizacji transmisji Online dostępną tylko dla zaproszonych osób
 • publikację dowolnych treści na żywo wysyłanych przez uczestników np. życzeń, pozdrowień na głównym ekranie (zapewniamy monitorowanie przesyłanych treści)
 • łączenie live z innymi uczestnikami podczas wydarzenia
 • komunikację pomiędzy uczestnikami (możliwość chatu lub dowolnej liczby połączeń video)
 • nowoczesne studio zbudowane na terenie Klubu Bank z wykorzystaniem wszystkich możliwości animacji (pirotechnika, oświetlenie)
 • dedykowaną oprawę graficzną i techniczną dostosowaną do konkretnego projektu

Dodatkowe Świadczenia OffLine

Pragniemy aby Pracownicy/Partnerzy Państwa Firmy poczuli, że wydarzenie w formie Online jest ciekawą formą wspólnego spędzenia czasu w okresie kiedy tradycyjne spotkania w naszym klubie nie są możliwe.

Dlatego też zapewniamy dostawę jednego z wybranych pakietów prosto pod drzwi Państwa Pracowników/Partnerów (dostawa bez kontaktowa).

Propozycja pakietów do wyboru:

 • Opcja 1 – mini Bar czyli słone, słodkie przekąski + wybór alkoholi
 • Opcja 2 – Fresh Catering czyli zestaw pięciu posiłków na cały dzień do wyboru dieta fit, wege, wegan
 • Opcja 3 – party Mix czyli Pizza oraz wybrany produkt (napój lub alkohol)
 • Opcja 4 – Twoja własna propozycja

Kontakt oraz dodatkowe informacje

Zapytania ofertowe proszę kierować na adres: michal@bankclub.pl
Więcej informacji Michał Nałęcz +48 502 432 248

Zapraszamy!