Urodziny w Warszawie

Szukasz ciekawego miejsca w Warszawie, żeby zorganizować swoje urodziny?

A może chcesz zaplanować imprezę dla swojego Przyjaciela lub Przyjaciółki?
Zapraszamy do naszego klubu muzycznego!

Nie czekaj kolejny rok
Tylko raz na dwanaście miesięcy masz okazję zaplanować własną imprezę urodzinową, więc zadbaj o to, by był to wyjątkowy wieczór pełen wrażeń. Jeżeli lubisz zabawę w klubie, to znalazłeś właśnie idealne miejsce dla siebie. Taniec, swoboda, muzyka i pozytywne emocje – sprawimy, że to będą niezapomniane godziny spędzone wśród muzyki i Przyjaciół.

Wnętrze, które robi wrażenie
Niespotykany i zaskakujący wystrój wnętrza robi wrażenie na wszystkich odwiedzających to miejsce osobach. Jest to zasługa tego, że klub mieści się w budynku, w którym wcześniej funkcjonował bank. Pozostały po nim wysokie sufity i ozdobne kolumny, które w połączeniu z dodanymi przez nas elementami w stylu industrialnym, dają niezwykły efekt glamour. Udostępniamy naszym klientom ponad tysiąc metrów kwadratowych przestrzeni do tańca i zabawy urodzinowej.
A może chciałbyś zorganizować imprezę zamkniętą? Jesteśmy otwarci na takie propozycje – wszystko to kwestia rozmowy.

Najlepsi doradcy za barem
Nasza obsługa zadba, abyś doskonale spędził czas razem z Twoimi gośćmi. Każdej niezdecydowanej osobie postara się doradzić w wyborze trunków. Możesz też zarezerwować razem ze stolikiem wybrany pakiet napojów.

Wybierz swój styl
Do naszego klubu przyjeżdża wielu różnych artystów, urządzamy także imprezy tematyczne (na przykład na Halloween). Zachęcamy do sprawdzenia, jacy muzycy odwiedzą nas w terminie blisko Twoich urodzin – kalendarz. Wybierz takiego, przy którym Ty i Twoi znajomi będziecie się bawić najlepiej. Każdy DJ, który nas odwiedza ma swój niepowtarzalny styl, dlatego nasze imprezy są takie różnorodne.

Jeżeli pragniesz więc uczynić dzień swoich urodzin niezapomnianym i chcesz zapewnić swoim gościom wyjątkową rozrywkę, to już teraz sprawdź możliwe terminy rezerwacji. Zapewniamy cudowne wspomnienia i uśmiech, który nie będzie schodził z ust przez cały wieczór!

Kontakt/Rezerwacja stolików:
www.emenago.com/i/bankclub
+48 502 432 248
biuro@bankclub.pl