Urodziny w Warszawie

Szukasz ciekawego miejsca w Warszawie, żeby zorganizować swoje urodziny? A może chcesz zaplanować imprezę dla swojego przyjaciela lub przyjaciółki? W takim przypadku zapraszamy do naszego klubu muzycznego!

Nie czekaj kolejny rok

Tylko raz na dwanaście miesięcy masz okazję zaplanować własną imprezę urodzinową, więc zadbaj o to, by był to wyjątkowy wieczór pełen wrażeń. Jeżeli lubisz zabawę w klubie, to znalazłeś właśnie idealne miejsce dla siebie. Taniec, swoboda, muzyka i pozytywne emocje – sprawimy, że to będą niezapomniane godziny spędzone wśród muzyki i przyjaciół.

Wnętrze, które robi wrażenie

Niespotykany i zaskakujący wystrój wnętrza robi wrażenie na wszystkich odwiedzających to miejsce osobach. Jest to zasługa tego, że klub mieści się w budynku, w którym wcześniej funkcjonował bank. Pozostały po nim wysokie sufity i ozdobne kolumny, które w połączeniu z dodanymi przez nas elementami w stylu industrialnym, dają niezwykły efekt glamour. Udostępniamy naszym klientom ponad tysiąc metrów kwadratowych przestrzeni do tańca i zabawy urodzinowej. A może chciałbyś zorganizować imprezę zamkniętą? Jesteśmy otwarci także na takie propozycje – wszystko to kwestia rozmowy.

Najlepsi doradcy za barem

Nasza obsługa zadba, abyś doskonale spędził czas razem z Twoimi gośćmi. Każdej niezdecydowanej osobie postara się doradzić w wyborze trunków. Możesz też zarezerwować razem ze stolikiem wybrany pakiet napojów. Do wyboru są trzy rodzaje drinków, które możesz sączyć w trakcie zabawy.

Wybierz swój styl

Do naszego klubu przyjeżdża wielu różnych artystów, urządzamy także imprezy tematyczne (na przykład na Halloween). Zachęcamy do sprawdzenia, jacy muzycy odwiedzą nas w terminie blisko Twoich urodzin. Wybierz takiego, przy którym Ty i Twoi znajomi będziecie się bawić najlepiej. Każdy DJ, który nas odwiedza ma swój niepowtarzalny styl, dlatego nasze imprezy są takie różnorodne.

Jeżeli pragniesz więc uczynić dzień swoich urodzin niezapomnianym i chcesz zapewnić swoim gościom wyjątkową rozrywkę, to już teraz Sprawdź możliwe terminy rezerwacji imprez. Zapewniamy cudowne wspomnienia i uśmiech, który nie będzie schodził z ust przez cały wieczór!

Kontakt:

Michał Nałęcz
General Manager
+48 502 432 248
michal@bankclub.pl