Wieczór kawalerski

Ostatnie chwile wolności i szaleństwa – to przede wszystkim z tym kojarzy się hasło „wieczór kawalerski”. Niestety spora część imprez odbywa się według tego samego schematu, ale ta zorganizowana przez Ciebie może być inna. Ucieknij od rutyny i zadbaj o to, by Twój przyjaciel zapamiętał tę imprezę i wspominał ją z uśmiechem na ustach jeszcze przez długi czas. Drugiej takiej okazji możecie już nie mieć!

Niezapomniane wnętrze

Dlaczego nasz klub to idealne miejsce na niezapomniany wieczór kawalerski? Już tłumaczymy. Jest to miejsce stworzone w budynku, w którym kiedyś działał bank. Dlatego we wnętrzu można zauważyć kolumny, a sufity są niezwykle wysokie. Ten poważny i monumentalny wygląd pomieszczeń przełamaliśmy elementami utrzymanymi w stylu glamour i industrialnym. Dlatego pobyt w naszym klubie to niezwykłe przeżycie, dodatkowo wzmocnione efektowym oświetleniem.

Niekończący się parkiet

Przyszły Pan Młody i jego goście podczas wieczoru kawalerskiego mają do dyspozycji ponad tysiąc metrów kwadratowych parkietu w jednej z czterech wydzielonych sal. To ogromna przestrzeń, w której można świetnie spędzić czas ze znajomymi, świętując rychłą zmianę stanu cywilnego. Dodatkowo do naszego klubu zapraszamy wielu świetnych muzyków, co sprawia, że każda impreza, która się u nas odbywa, jest inna. Sprawdź, kto u nas wystąpi w najbliższym czasie i wybierz artystę, przy którym będziecie się bawić najlepiej!

Obsługa gotowa na wyzwania

Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby każdy wieczór kawalerski, który u nas trwa, odbył się bez przeszkód. Jeżeli będziecie potrzebowali pomocy lub porady w wyborze napojów, chętnie udzielą Wam wskazówek i zaprezentują, jakie trunki macie do wyboru. Przy rezerwacji stolika goście mają także możliwość zakupienia specjalnego pakietu, który zawiera jeden z trzech proponowanych alkoholi. Jeżeli masz ochotę na imprezę zamkniętą, to zapraszamy do kontaktu – na pewno coś wspólnie ustalimy.

To wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie tuż za progiem naszego klubu. Zaufaj nam i spraw, że ten wieczór kawalerski stanie się wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich jego uczestników.

Kontakt:

Michał Nałęcz
General Manager
+48 502 432 248
michal@bankclub.pl