Wieczór panieński

Stało się – Twoja siostra lub najlepsza przyjaciółka wychodzi za mąż i to Ty masz zaplanować jej ostatnią imprezę przed zmianą stanu cywilnego. Wieczór Panieński to wyjątkowe przeżycie, dlatego nie może być nudny, banalny i podobny do wszystkich innych wieczorów, które przyjaciółki spędzają razem. Postaw na szaleństwo i emocje – w ten jeden dzień nie bój się zaryzykować i spróbuj razem z ekipą Panny Młodej tego wszystkiego, o czym zawsze marzyłyście, ale być może bałyście się zrealizować.

Niezwykły pomysł na wystrój

Nasz klub to wyjątkowe wnętrze stworzone w budynku dawnego banku. Niezwykła oprawa świetlna doda każdej imprezie niepowtarzalnej atmosfery. Wieczór Panieński w naszym klubie to nie tylko doskonała zabawa, ale także wyjątkowe przeżycia estetyczne. Zadbaliśmy o to, by wystrój zwracał uwagę poprzez intrygujące i niespotykane w innych miejscach połączenie stylu industrialnego z glamour. Takie mieszanki najbardziej zapadają Gościom w pamięć.

Tańcz do ulubionej muzyki

Na przyszłą Pannę Młodą czeka największy parkiet w mieście, na którym będzie mogła się wyszaleć do woli razem z koleżankami podczas wieczoru panieńskiego. Swoboda i zabawa – tak najlepiej można opisać imprezy, które organizujemy. Najlepsi muzycy, którzy odwiedzają nasz klub, zapewnią nieziemski podkład do tańca oraz różne motywy przewodnie imprez, więc nie czekaj, wczuj się w rytm i ruszaj na parkiet!

Otwarci na Twoje potrzeby

Zapewniamy profesjonalną obsługę, która dołoży wszelkich starań, abyście bawiły się jak najlepiej w trakcie Wieczoru Panieńskiego. Szeroki wybór alkoholi i innych napojów pozwoli na przygotowanie tematycznych drinków lub kolorowych koktajli z parasolką. Możliwe jest też zarezerwowanie razem ze stolikiem jednego z trzech pakietów trunków. Do dyspozycji gości oddajemy cztery sale, które mogą funkcjonować oddzielnie od siebie. Organizujemy także imprezy zamknięte, na których możecie bawić się tylko we własnym gronie.

Nie czekaj! Sprawdź dostępne terminy, zarezerwuj ten, który Ci najbardziej odpowiada, zbierz przyjaciółki i Pannę Młodą, by przeżyć wyjątkowy na naszym parkiecie. Masz tylko jedną taką okazję, więc nie przegap jej!

Kontakt/Rezerwacje:

biuro@bankclub.pl
+48 795 445 162