Kalendarz

pazdziernik2019

Największy parkiet w Warszawie, 4 sale i klimatyczne wnętrze sprawiają, że klub BANK jest chętnie wynajmowany na imprezy zamknięte. Organizujemy także własne wydarzenia, które planujemy szczegółowo z dużym wyprzedzeniem. Nie pozostawiamy żadnego detalu przypadkowi. Nie działamy na ostatnią chwilę. To właśnie rewelacyjna organizacja zespołu sprawia, że lokal zawsze jest pełen ludzi, a każde wydarzenie to kolejny sukces.

Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź klimat, jaki towarzyszy wszystkim naszym imprezom. Terminarz pokazuje aktualnie najbliższe wydarzenia. Wchodzisz na stronę i wiesz kiedy i kto dla Ciebie zagra w BANKU. Teraz zostaje Ci już tylko zarezerwować sobie wolny wieczór w terminie imprezy i zaprosić znajomych. Szczegóły? Zawsze w linku do Facebooka. Chcesz więcej? Przejdź na stronę wydarzenia – dowiesz się o której startujemy i sprawdzisz dress code.

Przygotowany? Podekscytowana? Mamy taką nadzieję. W klubie BANK zawsze są najlepsze imprezy w Warszawie. Teraz możesz się o tym przekonać. Śledź terminarz, żeby nie przegapić najbliższej!