wnętrza

Bank Club oraz BLU to doskonała przestrzeń do organizacji imprez firmowych, eventów, pokazów, spotkań.

Planujesz duże wydarzenie – Bank Club to 1000 m2 powierzchni użytkowej, którą można dowolnie zaaranżować i dostosować do aktualnych potrzeb. Wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, które zapewnią profesjonalną realizację zarówno konferencji, jak i koncertu muzycznego. Multimedia, diody, ekrany projekcyjne, nagłośnienie, oświetlenie; obsługa akustyczna i techniczna.

Planujesz mniejsze wydarzenie – BLU na poziomie -1 to idealne miejsce, które pomieści 300 osób i posiada niezależne od klubu Bank wejście z ulicy Mazowieckiej.

Bank i BLU można wykorzystać łącznie, dla potrzeb jednej imprezy, ale także organizacji dwóch niezależnych od siebie imprez w tym samym czasie.

Zapewniamy profesjonalną obsługę barmańską, kelnerską, catering, współpracujemy z Djami, instrumentalistami, rewiami tanecznymi oraz innymi artystami.

Odpowiadamy na wszystkie potrzeby Klienta i zapewniamy organizację wydarzeń end to end.

kontakt

NASZA PRZESTZEŃ
TO NA BANK
UDANA IMPREZA. 

IMPREZY FIRMOWE
Michał Nałęcz (General Manager)
+48 502 432 248
michal@bankclub.pl 

bank club

Strefa VIP

złoty bar

Blu Club (poziom -1)

imprezy online

ONLINE PARTY

Rok 2020 odwrócił świat branży eventowej do góry nogami. Dziś nowoczesne formy kontaktu stały się bezpieczną alternatywą dla spotkań osobistych. Wychodząc na przeciw potrzebie utrzymywania kontaktów i integracji zespołów, organizacji, partnerów biznesowych, proponujemy bezpieczne spotkania on-line. Wirtualne eventy, spotkania integracyjne, szkolenia on-line- a wszystko to dostępne dla każdego bez. wychodzenia z domu. Przenoszenie wydarzeń do Internetu stało się faktem, uczestnicy mogą brać w nich udział z każdego miejsca na świecie za pomocą telefonu, komputera czy tabletu z dostępem do sieci. Nasz zespół prawdziwych profesjonalistów, pasjonatów z Agencji Kreatywnej 312, Bank Clubu oraz grupy TSE, przygotował projekt eventu on-line który dopasujemy do wymagań każdego klienta.

INNOWACYJNE AUTORSKIE ROZWIĄZANIE W SEKTORZE SPOTKAŃ

Pragniemy przedstawić możliwość zapewnienia Pracownikom i Partnerom Państwa Firmy bezpieczną w okresie epidemicznym formę rozrywki w wyjątkowym formacie, który daje możliwość połączenia wydarzenia kulturalnego z edukacją i imprezą integracyjną. Proponujemy możliwość bezpiecznego połączenia z zaproszonymi osobami. Zapewniamy możliwość przedstawienia prezentacji on-line np. podsumowanie zrealizowanych celów, podsumowanie okresu czy przedstawienie oraz nagrodzenie osób ze szczególnymi wynikami.

imprezy online

W RAMACH WYJĄTKOWEGO PROJEKTU ZAPEWNIAMY:

• 4 godzinne wydarzenie zbudowane z dowolnie wybranych modułów
• realizację w jakości formatu wydarzenia telewizyjnego (najwyższej jakości ekrany diodowe, dedykowane wizualizacje, profesjonalną transmisję z kilku kamer)
• dedykowaną platformę do realizacji transmisji Online dostępną tylko dla zaproszonych osób
• publikację dowolnych treści na żywo wysyłanych przez uczestników np. życzeń, pozdrowień na głównym ekranie (zapewniamy monitorowanie przesyłanych treści)
• łączenie live z innymi uczestnikami podczas wydarzenia
• komunikację pomiędzy uczestnikami (możliwość chatu lub dowolnej liczby połączeń video)
• nowoczesne studio zbudowane na terenie Klubu Bank z wykorzystaniemwszystkich możliwości animacji (pirotechnika, oświetlenie)
• dedykowaną oprawę graficzną i techniczną dostosowaną do konkretnego projektu

DODATKOWE ŚWIADCZENIA OFFLINE 

Pragniemy aby Pracownicy/Partnerzy Państwa Firmy poczuli, że wydarzenie w formie Online jest ciekawą formą wspólnego spędzenia czasu w okresie kiedy tradycyjne spotkania w naszym klubie nie są możliwe. Dlatego też zapewniamy dostawę jednego z wybranych pakietów prosto pod drzwi Państwa Pracowników/Partnerów (dostawa bez kontaktowa). Propozycja pakietów do wyboru:

Opcja 1 – mini Bar czyli słone, słodkie przekąski + wybór alkoholi

Opcja 2 – Fresh Catering czyli zestaw pięciu posiłków na cały dzień do wyboru dieta fit, wege, wegan

Opcja 3 – party Mix czyli Pizza oraz wybrany produkt (napój lub alkohol)

Opcja 4 – Twoja własna propozycja