Bankiet Firmowy event

Eventy firmowe w Bank Club – dlaczego warto?

Eventy firmowe w Bank Club – dlaczego warto?

Eventy firmowe w Warszawie to nieodłączny element w budowaniu wizerunku nowoczesnych przedsiębiorstw. Imprezy dla pracowników niosą za sobą wiele zalet – przede wszystkim sprzyjają integracji i budowaniu więzi, co z kolei w pozytywny sposób przekłada się na wyniki firmy. Jakie panują trendy w organizowaniu biznesowych eventów? Lepszym rozwiązaniem będzie sala eventowa w Warszawie czy firmowy wyjazd poza miasto? Znamy odpowiedzi na najważniejsze pytania – zapraszamy do artykułu!

Organizacja firmowych eventów Warszawa – co jest teraz w modzie?

Firmy organizujące eventy biznesowe w Warszawie zawsze stają przed dużym dylematem – czy lepszym pomysłem będzie wynajęcie sali eventowej w centrum Warszawy czy wyjazd poza miasto? Jeszcze do niedawna zarówno imprezy integracyjne, jak i inne firmowe eventy w zdecydowanej większości przypadków organizowane były na obrzeżach miasta, jednak najnowsze badania pokazują coś zupełnie innego.

Okazuje się bowiem, że opowieści o tym, jak ważny jest work-life-balance to nie tylko puste mrzonki! Zarówno pracownicy małych, jak i dużych firm nie chcą poświęcać wielu godzin na dojazdy i powroty z biznesowych wydarzeń. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na zorganizowanie biznesowego eventu w centrum Warszawy. Tak dobra lokalizacja sprawia, że na firmową imprezę przychodzi większa ilość pracowników, a tym samym cały event spełnia swoje główne zadania – sprzyja integracji, poprawia relacje i zwiększa lojalność pracowników. Dodatkowo, pracownicy doceniają eleganckie wnętrza i nowoczesny catering na imprezy firmowe.

Jak więc stworzyć idealny event firmowy, który zadowoli wszystkich pracowników? Odpowiedź jest bardzo prosta – skontaktuj się z Bank Club.

Sala na event w centrum Warszawy – sprawdź ofertę Bank Club.

Bank Club zawsze staje na wysokości zadania i podaje pomocną dłoń przedsiębiorcom. Sale Bank oraz BLU to doskonała przestrzeń do organizacji wszelkich imprez firmowych – od spotkań integracyjnych, przez konferencje, na wigiliach firmowych kończąc.

Zastanawiasz się, gdzie wydarzenie na 600 osób? Główna sala Bank Club to ponad 1000 m2 powierzchni użytkowej, którą jesteśmy w stanie dowolnie zaaranżować i dostosować do Twoich potrzeb i oczekiwań. Choć dodamy nieskromnie, że nasze wnętrza nie potrzebują wielu dodatkowych dekoracji – w naszym klubie mieściła się kiedyś prawdziwa siedziba banku, dlatego wysokie sufity i majestatyczne kolumny stanowią najlepszą ozdobę.

Główna sala na eventy firmowe wyposażona jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które zapewnią profesjonalną realizację zarówno konferencji, firmowego jubileuszu, jak i koncertu muzycznego. Dodatkowo, nasze doświadczenie i wieloletnia obecność na scenie eventowej sprawiają, że jesteśmy w stanie zaplanować dla Ciebie wydarzenie nawet na 900 osób.

Planujesz mniejszy event firmowy? Dysponujemy również elegancką salą BLU, która pomieści 250 osób i posiada niezależne od klubu Bank wejście z ulicy Mazowieckiej. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie event na 100 osób, 150 osób lub 200 osób, to również zapraszamy do nas! Jesteśmy w stanie tak wydzielić i zaaranżować przestrzeń, że i małe, i duże grupy imprezowiczów bawią się wspaniale. Odpowiedni klimat to nasza specjalność 😊 Oczywiście zarówno przestrzeń Bank, jak i BLU posiadają to, co najważniejsze – multimedia, diody, ekrany projekcyjne, nagłośnienie, oświetlenie i niesamowity klimat!

Nasze sale eventowe możesz połączyć lub wykorzystać na dwie, niezależne imprezy. Jesteśmy elastyczni, bo zależy na tym na tym, żeby Twój event był zorganizowany na najwyższym poziomie. Oferujemy profesjonalną obsługę barmańską, kelnerską i catering. Współpracujemy z najlepszymi DJami, instrumentalistami, rewiami tanecznymi oraz innymi artystami. Zapewniamy obsługę techniczną i akustyczną. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, odpowiadając na wszystkie potrzeby klienta.

Chcesz zapewnić swoim pracownikom niesamowite wrażenia? Zależy Ci na tym, by o tym evencie było w firmie głośno jeszcze przez długi, długi czas? Skontaktuj się z nami, powiedz, co jest dla Ciebie istotne, a my zajmiemy się całą resztą! Organizacja eventów firmowych to nasza specjalność.

Comments are closed.