Which pumpkin is more scary? Beautiful young women in evening gown looking at camera and holding pumpkins with smile while celebrating Halloween in nightclub

Halloween w Bank Club – co przygotowaliśmy w tym roku?

Halloween w Bank Club – co przygotowaliśmy w tym roku?

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Jak zawsze zaskoczymy Was wspaniałą imprezą, ale… w tym roku przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego! Zabierzemy Was w magiczną podróż, inspirowaną Świętem Zmarłych w odległym i kolorowym Meksyku. Mnóstwo kwiatów, zapach kadzideł, świece, barwne czaszki, piękne tancerki, morze Tequili i jak na Meksyk przystało – dużo dobrej muzyki. Chcecie poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do artykułu!

Dia de los Muertos w Bank Club w centrum Warszawy!

Uwielbiamy zaskakiwać Was nietypowymi pomysłami na imprezy, a dobra zabawa i parkiet rozgrzany do czerwoności to nasza największa specjalność! W końcu Bank to najlepszy klub w Warszawie 😊 Dlatego w tym roku postanowiliśmy świętować Halloween w nieco innym wydaniu – zapraszamy Was na kolorową i magiczną podróż do wspaniałego Meksyku!

Czego możecie się spodziewać? Jak w Meksyku wygląda słynne święto Dia de los Muertos? Po pierwsze, musicie wiedzieć, że w Meksyku Dzień Zmarłych obchodzi się zupełnie inaczej niż w Polsce. Cukierki, tequila, trupie czaszki, kościotrupy, kolorowe wieńce – mówiąc krótko, to wielka, niezwykle barwna fiesta.

Stwierdziliśmy więc, że postaramy się odwzorować ten wyjątkowy klimat i zrobić imprezę, jakiej w Polsce jeszcze nie było!

Najlepsza impreza na Halloween w Warszawie? Bank Club – zapraszamy!

Najlepszy klub Warszawa – Bank Club musiał stanąć na wysokości zadania i przygotować coś naprawdę wyjątkowego. Dlatego w tym roku podkręcamy tempo i świętujemy przez cały weekend! Zapraszamy Was do klubu i w piątek, i w sobotę.

Już na wejściu zaskoczy Was niesamowity, skrupulatnie przygotowany, specjalny wystrój – feeria wspaniałych barw, charakterystyczne czaszki, migoczące światła. Dodatkowo nasze wspaniałe tancerki uświetnią swoimi występami tę cudowną aranżację.

Nie zapomnieliśmy również o muzyce – w końcu w takie dni powinno być naprawdę głośno. Parkiet musi był pełen aż do świtu, dlatego:

  • w piątek zagra dla Was DVJ ROCCKO,
  • w sobotę czas umili Wam niezastąpiony team Monky&Sainner/Marcin Cudny.

Oczywiście to nie koniec atrakcji! Skoro przenosimy się do Meksyku, to nie może zabraknąć… TEQUILI! Dlatego przez cały weekend na barze będzie obowiązywała extra promocja na Tequilę Jose Cuervo!

Najlepsze imprezy w Warszawie – jak zawsze w Bank Club.

Dia de los Muertos to festiwal pełen barw, muzyki, tańca i turpistycznych elementów. Dzięki nam wcale nie musisz lecieć do Meksyku, by przeżyć to na własnej skórze. W Bank Club czeka na Ciebie najlepsza muzyka, kolorowe czaszki ozdabiane naklejkami i paciorkami, barwne girlandy papel picado, meksykańska Tequila, utalentowane tancerki… Mamy nadzieję, że jesteście na to gotowi! Jeśli tak, widzimy się na Mazowieckiej – zapraszamy przez cały weekend!

Pssst! Jeśli chcesz na maxa wpasować się w klimat imprezy, stwórz wspaniały outfit inspirowany Świętem Dia de Muertos, a jeśli nie masz na to ochoty, to nic nie szkodzi – w Bank Club zawsze możesz bawić się tak, jak lubisz najbardziej! Do zobaczenia!

Comments are closed.